Spotkanie w Sali Szkoleniowo - Klubowej

10 maja, godz. 17.00 - Zapraszamy na spotkanie Koła w sali szkoleniowo - klubowej. Spotkanie będzie poświęcone organizacji wyjazdu integracyjno - szkoleniowego dla przewodników - członków PTTK do Sandomierza i w Góry Pieprzowe w dniu 25 maja.

UWAGA WAŻNE: przy 18 osobach koszt wyjazdu wyniesie około 110 zł, w tym bus, wstęp na góry - punkt widokowy 5 zł , degustacja 6 rodzajów win - 50 zł, zwiedzanie winnicy. Do wina może być przekąska z sera i wędliny, jest to dodatkowy koszt 20 zł. W tej drugiej wersji (uwzględniającej przekąskę do wina) koszt całości wzrasta do 130 zł. Bardzo prosimy o wypowiedzenie się, czy wolicie tańszą czy droższą wersję. Decyzję podejmiemy wspólnie na zebraniu 10 maja. Wtedy też kol. Jerzy Mleczek będzie zapisywał chętnych i przyjmował wpłaty zaliczki wysokości 50 zł. Zapozna nas również z programem  szczegółowym.