Zebranie Walne

20 stycznia, godz. 17.00 – Krajowy Samorząd Przewodników Turystycznych PTTK ogłosił kampanię sprawozdawczą-wyborczą. Zgodnie z regulaminem wyborczym w terminie do 29 stycznia br. powinien być przeprowadzony na walnych zebraniach w kołach i klubach wybór delegatów (1 delegat na każdą rozpoczętą liczbę 20 członków) na Wojewódzkie (Regionalne) Konferencje Samorządu Przewodników Turystycznych.

Zapraszamy na Walne Zebranie Koła Przewodników Miejskich i Terenowych im. M. S. Pajdowskiego w Lublinie, Rynek 8, w piątek, 20 stycznia na godz. 17.00 – pierwszy termin, godz. 17.15 – drugi termin, celem wyboru delegatów na Konferencję Samorządu Przewodników Turystycznych PTTK Województwa Lubelskiego. Spośród delegatów zostanie wybrany Zarząd, którego przewodniczący(a) wejdzie w skład Krajowego Samorządu Przewodników Turystycznych PTTK.

Regulamin Wyborczy znajduje się na stronie ZG PTTK https://przewodnicy.pttk.pl, w zakładce Krajowy Samorząd Przewodników Turystycznych PTTK.